Pobierz e-book
Pobierz aplikację
mobilną GCBeVENT

Meetings Week Poland
Kod eventu: Poland


Meeting System
otwarty!

Sponsorzy

 

Złoty Sponsor

Grupa Hotelowa ORBIS

www.orbis.pl

Hotele Orbis to w pełni komfortowe hotele zlokalizowane w największych miastach Polski, zapewniające udane wakacje lub podróże służbowe. Hotele Orbis nawiązują do tradycyjnej polskiej gościnności, każdego dnia wyrażając ją serdecznością, hojnością i szczodrością. Obiekty tej marki tworzą bogatą i różnorodną sieć, oferują dobry standard wyposażenia, duże wygodne pokoje oraz wyśmienitą kuchnię i wysoką jakość obsługi. 
 

Złoty Sponsor

Centrum Kongresowe ICE Kraków

www.icekrakow.pl

ICE  Kraków Congress Centre - International Conferencing and Entertainment – to nowoczesne, wielofunkcyjne centrum kongresowe, umożliwiające kompleksową i profesjonalną organizację i obsługę kongresów i dużych konferencji, a także wielkich koncertów, przedstawień teatralnych i wydarzeń filmowych.  Otwarcie centrum planowane jest na październik 2014 roku.
Lokalizacja i komunikacja:
ICE Kraków znajduje się w sercu Krakowa, zlokalizowane jest nad  Wisłą, w pobliżu historycznego centrum miasta. Z przeszklonego trzypoziomowego foyer budynku można podziwiać Zamek Królewski na Wawelu. W promieniu 1 kilometra od ICE Kraków umiejscowionych jest 15 hoteli. Wokół ICE Kraków znajduje się specjalny układ komunikacyjny obejmujący: parkingi naziemne, plac dla wozów transmisyjnych, terminal autobusowy i mikrobusowy oraz parking podziemny dla 360 samochodów. ICE Kraków jest doskonale skomunikowany z Międzynarodowym Portem Lotniczym Kraków-Balice (15 km) oraz Dworcem Kraków Główny (5km). Warty uwagi jest słynny krakowski "best walking distance", który gwarantuje możliwość zwiedzenia najciekawszych miejsc w mieście, poruszając się pieszo. ICE Kraków leży w samym centrum Krakowa, a spacer do Rynku Głównego zajmuje około 10 minut.
Budynek:
Budynek ICE Kraków został zaprojektowany przez Ingarden & Ewý Architekci z Krakowa oraz Arata Isozaki & Associates z Tokyo. Budynek  spełnia najwyższe standardy architektoniczne i urbanistyczne. Sala Audytoryjna posiada najlepsze w Polsce parametry akustyczne – zarówno dla kongresów, jak i koncertów. Charakterystyczna elewacja ICE Kraków to mozaika utworzona z materiałów kolorystycznie nawiązujących do architektury Wzgórza Wawelskiego. Do jej budowy użyto szkła, aluminium i płyt ceramicznych w pięciu barwach: białych, czerwonych i trzech odcieni szarości.
ICE Kraków w liczbach:
* Sala Audytoryjna typu winnica z modułową estradą dla imprez o różnej skali: koncerty symfoniczne, konferencje, kongresy - do około 2000 miejsc,
* Sala Teatralna na 600 miejsc, przewidziana dla realizacji mniejszych projektów kongresowych, koncertów oraz spektakli muzycznych i teatru dramatycznego,
* wielofunkcyjna Sala Kameralna na 400 miejsc,
* Zespół Sal Konferencyjnych o powierzchni około 500m2,
* trzypoziomowe foyer z widokiem na Wisłę i Wawel,
* zaplecze gastronomiczne oraz komercyjne,
* centrum prasowe, recepcja VIP,
* parking podziemny na około 360 miejsc, podjazdy dla samochodów i autokarów
* 4,500 m2 przestrzeni wystawienniczej i bankietowej,
* łącznie 21 000 m2 powierzchni użytkowej 36.000 m2
Więcej informacji o ICE Kraków na: www.icekrakow.pl
 

Złoty Sponsor

Radisson BLU

www.radissonblu.com

Radisson Blu jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci hotelarskich na świecie. Posiada obecnie 275 hoteli – głownie w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. Dzięki temu oferuje swoim gościom – także w Polsce – bogate międzynarodowe doświadczenie w organizacji spotkań, konferencji i bankietów, zdobywane latami know-how oraz najwyższy standard usług potwierdzony mottem Yes I Can.
W Polsce znajduje się sześć hoteli marki Radisson Blu – w Gdańsku, Krakowie, Szczecinie, Wrocławiu oraz dwa w Warszawie. To obiekty w pełni przystosowane do przeprowadzenia każdego rodzaju spotkań. Razem hotele Radisson Blu w Polsce oddają swoim gościom ponad 1600 komfortowo urządzonych pokoi i 50 sal konferencyjnych.
Realizowany przez markę Radisson Blu koncept Experience Meetings to gwarancja organizacji spotkań na najwyższym poziomie – z odpowiednio dobranym menu (Brain Food), przestrzenią dla kreatywnej pracy (Brain Box), bezpłatnym internetem (Free Internet) oraz troską o środowisko.
Program lojalnościowy Club Carlson uzupełnia propozycję marki. Club Carlson for Planners skierowany do organizatorów konferencji i imprez, powstał w podziękowaniu dla nich za wybór naszych hoteli na miejsce spotkań. Zebrane w jego ramach punkty można wymieniać między innymi na pobyty w naszych hotelach na całym świecie, oferowane w nich usługi, mile lotnicze Partnerów i inne.
 

Złoty Sponsor

Syskonf

www.syskonf.pl

Syskonf to internetowy system rejestracji i obsługi uczestników konferencji, kongresów, szkoleń i innych eventów. Poprzez prosty w obsłudze panel administracyjny organizator może samodzielnie uruchomić formularz zgłoszeniowy on-line i zarządzać stroną internetową wydarzenia.
Platforma Syskonf.pl umożliwa m.in.:
  • rejestrację w wielu językach, przyjmowanie opłat w różnych walutach
  • różnicowanie cen i opcji dla poszczególnych kategorii uczestników
  • obsługę płatności (przelewem, płatności on-line) i monitorowanie wpłat
  • wystawianie faktur (proforma, VAT, faktur zbiorczych / grupowych)
  • uruchomienie osobnego formularza do przesyłania abstraktów
  • wydruk spersonalizowanych identyfikatorów i certyfikatów
  • wysyłkę selektywnego i spersonalizowanego mailingu
  • obsługę recepcji na miejscu, prowadzenie kontroli dostępu do sal
  • integrację z platformami aplikacji mobilnych
Dzięki automatyzacji zadań Syskonf usprawnia proces obsługi uczestników oraz minimalizuje ryzyko pomyłek. System został stworzony przez Netventure Sp. z o.o. przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
 

Srebrny Sponsor

Dance Heads - najfajniejsza rozrywka eventowa

www.danceheads.pl

Czy chcesz, aby Twoje eventy zyskały zupełnie nową jakość? Teraz jest na to prosty sposób. Dance Heads to ostatni hit rozrywki eventowej z USA, od teraz dostępny również w Polsce. Jest to przenośne studio multimedialne, wykorzystujące najnowocześniejszą hollywoodzką technologię filmowo-telewizyjną. Każdy może poczuć się jak Gwiazda i nagrać własny wideoklip w rytm jednego z kilkudziesięciu hitów. Dance Heads, jak żadna inna zabawa, wzbudza masę wspaniałych emocji, kreuje doskonałe relacje, integruje, daje szansę na nowy wymiar promocji i reklamy oraz tworzy niezapomniany klimat aktywnej grupowej zabawy wypełnionej śmiechem!
Dance Heads wykorzystywane jest wszędzie tam, gdzie chcemy stworzyć doskonałą atmosferę zabawy, wywołać dużo uśmiechu i przyciągnąć masę uwagi. Doskonale sprawdza się na wszelkich imprezach firmowych, wydarzeniach sportowych, targach, seminariach i konferencjach, weselach i imprezach prywatnych, festiwalach, festynach i innych imprezach plenerowych, promocjach i imprezach medialnych, a także w miejscach publicznych.
Nasza profesjonalna obsługa zajmuje się animacją grupy zachęcając gości do wspólnej zabawy. Każdy uczestnik otrzymuje swoje nagranie na specjalnym licencjonowanym DVD oraz email, by mógł od razu publikować swój klip w Internecie. Dodatkowo, każde doświadczenie z Dance Heads może być unikalne. Istnieje możliwość personalizowania szaty graficznej samego studia, płyt DVD i ich okładek, a także dodanie motywu graficznego do każdego nagranego klipu.
 

Srebrny Sponsor

Gdańsk Convention Bureau - GCBeVENT

www.gdanskconvention.pl

Aplikacja GCBeVENT to jedna z pierwszych w Polsce mobilnych aplikacji eventowych, adresowana do wszystkich organizatorów eventów zainteresowanych Gdańskiem i Regionem. Aplikacja może być wykorzystana i dostosowana do dowolnego typu spotkania (konferencji, kongresu, warsztatów, targów czy na przykład gier miejskich). Aplikacja jest bezpłatna (nie ma charakteru komercyjnego). Wykonawcą aplikacji jest firma DeSmart z Gdyni. Aplikacja GCBeVENT jest dostępna na cztery systemy operacyjne: Android, iOS (iPhone), Blackberry oraz Windows Phone w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. System składa się z aplikacji na smartfony oraz panelu administracyjnego.
 

Brązowy Sponsor

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków

www.targi.krakow.pl

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków to wielofunkcyjny obiekt targowo-kongresowy zlokalizowany w Krakowie, który zostanie otwarty już w połowie maja! EXPO Kraków to perspektywa na doskonale zorganizowane: targi, kongresy, konferencje, spotkania branżowe, prezentacje produktowe, bankiety, szkolenia, imprezy kulturalno-rozrywkowe a także pokazy mody i halowe zawody sportowe. W nowoczesnym kompleksie o powierzchni 13 tys. m2, mieszczą się: dwie hale, zespół klimatyzowanych, modułowych sal seminaryjnych o różnych wielkościach, pokoje spotkań oraz restauracja i lobby o powierzchni 1 400 m2. Powierzchni hal (5 tys. m2 i 4 tys. m2) nie ograniczają ściany działowe ani słupy. Ich konstrukcja opiera się na specjalnie wzmocnionych drewnianych dźwigarach, pozwalając na maksymalne wykorzystanie powierzchni. Przestrzenie użytkowe EXPO Kraków zostały zaprojektowane tak, aby można je było dowolnie aranżować. EXPO Kraków powstało dzięki ponad 18 letniemu doświadczeniu w branży targowo-kongresowej firmy Targi w Krakowie, która zajmuje się kompleksową organizacją targów, wystaw, kongresów, seminariów i sympozjów.
 

Brązowy Sponsor

Kopalnia Soli Wieliczka

www.kopalnia.pl

Kopalnia Soli „Wieliczka” to jeden z najcenniejszych zabytków kultury materialnej i duchowej na ziemiach polskich, rocznie odwiedzany przez ponad milion turystów z całego świata. To także zabytek klasy światowej, wpisany jako jeden z pierwszych dwunastu obiektów na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Kopalnia Soli „Wieliczka” dzisiaj to zarówno wielowiekowa tradycja jak i nowoczesność, kilkusetletnia historia i podziemne miasto z rozbudowaną infrastrukturą. Urzekające wnętrza Kopalni to wymarzona sceneria dla zorganizowania szkolenia, balu, konferencji, koncertu czy niezapomnianego wesela.  Solne podziemia stanowią znakomite miejsce na duże, profesjonalne spotkanie firmowe, jak i kameralne spotkanie w gronie znajomych. Dysponujemy podziemnymi salami o powierzchni od 60 m2  do 680 m2. Oferujemy całą gamę dodatkowych atrakcji, które mogą urozmaicić każdą imprezę i dostarczyć wielu wrażeń. Zapraszamy także do skorzystania z noclegów na powierzchni – w Hotelu Grand Sal**** lub w pokojach gościnnych w budynku „Młyn Solny”, albo pod ziemią w komorze Słowackiego lub w komorze Stajnia Gór Wschodnich.

Partnerzy / Sponsorzy

Patroni medialni

PUBLIKACJA POKONFERENCYJNA

więcej informacji o e-booku

PRELEGENCI

zobacz innych

ORGANIZATORZY

 
 więcej o organizatorach