Pobierz e-book
Pobierz aplikację
mobilną GCBeVENT

Meetings Week Poland
Kod eventu: Poland


Meeting System
otwarty!

Książka oddana – radość przekazana

Uczestnicy polskiego rynku spotkań coraz większą uwagę poświęcają społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonemu rozwojowi. Działania w tym zakresie pokazują nasz realny wkład w ochronę środowiska naturalnego i nasze otoczenie.
Odpowiadając na rosnące potrzeby interesariuszy są podejmowane różne inicjatywy z zakresu działań społecznych, które obrazują nasze zaangażowanie i prawdziwą troskę o innych.
Dobre praktyki i nasze odpowiedzialne zachowania wykraczają poza ramy ścisłych działań zawodowych. Podążając za ideą wsparcia innych społeczności, członkowie 2B Koła Naukowego Turystyki Biznesowej Grupy Uczelni Vistula wyszli z inicjatywą zorganizowania podczas wydarzenia Meetings Week Poland 2014 akcji CSR pt. „Książka oddana – radość przekazana”.
Celem akcji jest zebranie od uczestników polskiego tygodnia spotkań książek, którymi mogą się podzielić z innymi. Książki zostaną przekazane do rodzinnych domów dziecka Towarzystwa Nasz Dom w Warszawie, Krakowie i Przemyślu. Przyłączając się do akcji możesz pokazać swoje wsparcie dla dzieci i młodzieży w Krakowie, sprawić im radość dzieląc się czymś wartościowym i dać „drugie życie” swojej książce.
Książki będą zbierane podczas całego Meetings Week Poland w dniach 17-21 marca 2014 na Stadionie Narodowym przy rejestracji.


Obiegnij NarodowyPartnerzy / Sponsorzy

Patroni medialni

PUBLIKACJA POKONFERENCYJNA

więcej informacji o e-booku

PRELEGENCI

zobacz innych

ORGANIZATORZY

 
 więcej o organizatorach