Pobierz e-book
Pobierz aplikację
mobilną GCBeVENT

Meetings Week Poland
Kod eventu: Poland


Meeting System
otwarty!

Strefa networkingu

Meeting System został otwarty, aby umawiać spotkania w systemie należy wcześniej zarejestrować się poprzez formularz rejestracji. Dopiero po otrzymaniu hasła uczestnik będzie mieć dostęp do strefy networkingowej. >>

Uczestnicy Meetings Week Poland jeszcze przed rozpoczęciem wydarzenia będą mogli zaplanować spotkania z wybranymi osobami w naszej strefie networkingowej.  Posłuży to tego aplikacja MeetingSystem.pl, która jest udostępniona poprzez naszą stronę  internetową. Kliknij w baner "Meeting System".
Każdy uczestnik Meetings Week Poland, który potwierdził w formularzu rejestracyjnym chęć uczestnictwa w sesji networkingowej otrzyma indywidualny dostęp do aplikacji. Hasło zostanie przesłane mailem po aktywowaniu dostępu do aplikacji. Login to indywidualny adres e-mail. Po zalogowaniu się otrzymacie Państwo dostęp do narzędzi pozwalających na umawiania spotkań ze wszystkimi zarejestrowanymi w aplikacji uczestnikami.
Uczestnik, który przy pomocy aplikacji MeetingSystem.pl umówi się na spotkanie, dostanie potwierdzenie e-mailowe, a po zalogowaniu do swojego konta będzie miał dostęp do pełnej listy wszystkich spotkań, na które się umówił i na które dostał zaproszenie.

Oto trzy proste kroki do umówienia spotkania:
1. zaloguj się do sekcji spotkań w MeetingSystem.pl
2. wybierz osobę, z którą chcesz się spotkać (widzisz imiona, nazwiska oraz nazwy firm wszystkich uczestników)
3. wybierz godzinę, o której chcesz umówić spotkanie
...dalej wszystko pójdzie już samo. MeetingSystem.pl sprawdzi, czy w tym czasie Twój rozmówca jest wolny i wskaże miejsce, gdzie możecie usiąść i spokojnie porozmawiać przy kawie. Twój rozmówca otrzyma od MeetingSystem.pl maila z zaproszeniem.
 
Sponsorem strefy networkingowej jest Grupa Hotelowa Orbis.

Partnerzy / Sponsorzy

Patroni medialni

PUBLIKACJA POKONFERENCYJNA

więcej informacji o e-booku

PRELEGENCI

zobacz innych

ORGANIZATORZY

 
 więcej o organizatorach